MATIČNA ŠOLA SPODNJA POLSKAVA

UČITELJ ČAS PROSTOR
BALAŽIC MIRA sreda, 7.30 – 8.15 učilnica 5. A
BOMBEK VIDA sreda, 12.05 – 12.50 učilnica SLJ/TJA
BRAČIČ REBEKA ponedeljek, 7.30 – 8.15 učilnica LUM/GUM
DORNIK MESARIČ BRANKA ponedeljek, 13.10 – 13.55 učilnica 3. A
FELICIJAN ZDENKA sreda,13.10 – 13.55 kabinet 1. A
GOVEJŠEK CVETKA torek, 13.10 – 13.55 učilnica FIZ
HRAŠ ZVONKO torek, 13.10 – 13.55 pisarna pomočnik
KLAVŽ MIRAN ponedeljek, 12.50 – 13.15 kabinet ŠPO, Sp. Polskava
KOLEDNIK NATAŠA četrtek, 12.05 – 12.50 kabinet DSP
KOZAR NATALIJA Ponedeljek, 12.05 – 12.50 pisarna ŠSS
KRAJNC IRENA sreda, 14.00 – 14.45 učilnica TJA
KRISTOVIČ SATTLER SUZANA sreda, 7.30 – 8.15 učilnica ZGO/GEO
LAHE SIMONA sreda, 13.05 – 13.50 kabinet RP
LESKOVAR STAŠA ponedeljek, 12.05 – 12.50 učilnica 4. A
MARIN BOJANA ponedeljek, 7.30 – 8.15 učilnica ZGO, Pragersko
MARINIČ VIDONJA NATAŠA ponedeljek, 7.30 – 8.15 učilnica MAT
MOHORKO JANA četrtek, 12.05 – 12.50 kabinet 1. A
PUČKO ERHATIČ MATEJA sreda, 7.30 – 8.15 učilnica SLJ 1
ROSC BENEDEJČIČ KSENIJA torek 12.05 – 12.50 kabinet NAR
ŠTEBIH METKA četrtek 14.00 – 14.45 kabinet ŠPO
TISAJ IVAN sreda, 14.00 – 14.45 kabinet LUM/GUM
VEK ROMANA torek, 13.10 – 13.55 kabinet SLJ
VODUŠEK DAVID sreda, 7.30 – 8.15 učilnica TIT
VIDEČNIK DUŠAN četrtek, 13.10 – 13.55 kabinet RP
ZAJC LEON ponedeljek, 7.30 – 8.15 kabinet RAČ

 

PŠ ZGORNJA POLSKAVA

 UČITELJ ČAS PROSTOR
BOMBEK VIDA petek, 12.45 – 13.30 kabinet 2. triade
BRAČIČ REBEKA sreda, 12.00 – 12.45 kabinet 2. triade
CELAN JOŽICA sreda, 12.40 – 13.25 knjižnica
DORNIK TIBAUT DAMJANA sreda, 10.50 – 11.35 učilnica 5. b
FLORJANČIČ VALERIJA ponedeljek,14.00 – 14.45 kabinet 1. triade
GOŠNJAK NINA sreda, 12.40 – 13.25 kabinet 1. triade
HARALOVIČ MIHAELA sreda, 12.45 – 13.30 knjižnica
KLAVŽ MIRAN ponedeljek, 13.30 – 14.15 kabinet ŠPO Zg. Polskava
KUMRIČ MATEJA torek 12.40 – 13.25 kabinet 1. triade
MARINIČ VIDONJA NATAŠA četrtek, 12.45 – 13.30 učilnica TIT
PUČKO ERHATIČ MATEJA petek, 7.30 – 8.00 kabinet 2. triada
PUŠAVER SAŠA četrtek, 10.00 – 10.45 računalniška učilnica
RAMPRE KARMEN ponedeljek, 12.45 – 13.30 kabinet 2. triada

 

PŠ PRAGERSKO

UČITELJ ČAS PROSTOR
 BÖHM VANJA torek,12.05 – 12.50 kabinet 1.VIO
 ČAKŠ KARPOV MILENA sreda, 7.30 – 8.15 učilnica MAT
 GRIL BREDA ponedeljek, 14.00 – 14.45 kabinet 2. VIO
 HAJŠEK NATALIJA sreda, 7.30 – 8.15 kabinet BIO/KEM
 JEŽ ANDREJA torek 14.00 – 14.45 učilnica SLJ
 JURISTA BARBARA sreda, 13.10 -13.55 kabinet SLJ/TJA
 KOLEDNIK NATAŠA sreda, 13.10 – 13.55 kabinet SLJ/TJA
 LEŠNIK DAVID sreda, 12.50 – 13.35 kabinet ŠPO
 MARIN BOJANA ponedeljek, 7.30 – 8.15 učilnica GEO/ZGO
 MLAKAR SUZANA ponedeljek, 13.10 – 13.55 učilnica 3. E
 POCRNJA LUCIJA sreda, 12.00 – 12.50 učilnica GUM
 ŠETAR MARJETKA torek, 7.30. – 8.15 učilnica 4. C
 ŠTEBIH METKA sreda, 14.00 – 14.45 kabinet ŠPO
 TISAJ IVAN ponedeljek, 11.15 – 12.00 Kabinet LUM/TIT
 VAJNGERL KARMEN ponedeljek, 9.20 – 10.05 kabinet ŠSS
 VEK ROMANA sreda, 12.55 – 13.40 kabinet SLJ
 VOLAVŠEK AIDA ponedeljek, 13.10 -13.55 kabinet 1. VIO
 VODUŠEK DAVID torek, 13.10 – 13.55 učilnica TIT
 VRAČUN MIRJANA ponedeljek, 13.10 – 13.55 kabinet SLJ/TJA
 VRAVNIK TINKA ponedeljek, 13.10 -13.55 kabinet 1. VIO

HITRI DOSTOPI

urnik   jedilnik   knjižnica  spletne učilnice