Select Page

HITRI DOSTOPI

urnik   jedilnik   knjižnica  spletne učilnice

AKTUALNO!

RAZPIS ZA UPORABO TELOVADNIC
VLOGA ZA NAJEM TELOVADNIC
--------------------------------------------------------

VPIS OTROK V 1. RAZRED V ŠOLSKEM LETU 2022/21
--------------------------------------------------------

Vloga za denarno pomoč iz šol. sklada
Vloga za namenitev dohodnine
---------------------------------------------------------

Šolski prevozi vozni red


 

 

Učitelji na osnovni šoli Antona Ingoliča Spodnja Polskava

 

UČITELJ

PREDMET, KI GA POUČUJE

RAZRED

Bombek Vida

TJA

5. a, b, d, 6. a, b, 7. a, b, 8. a, b, 9. b

DOD/DOP

8. a, b

Bračič Rebeka

GUM

6. a, b, 7. a, b, 8. a, b, 9. a, b

OPZ, MPZ

Sp. Polskava, Zg. Polskava

Glasbena dela

7. a, b, 8. a, b, 9. a, b

Čakš Karpov Milena

MAT

6. c, e, 7. c, 8. c, 9. c

DOD/DOP

7. c

ISP

6. c

Multimedija

8. a, b

NIP – Računalništvo

4. a, b, 5. a, b, d, 6. a

Dornik Damjana

SLJ

6. b

Felicijan Zdenka

NIP: Tuji jezik angleščina

1. a, c, 2. a, c

TJA

3. a, c, 4. a, c,  5. c

GOS

6. a, c, e

Govejšek Cvetka

MAT

6. c, e, 7. a, b, c, 8. a, b, c, 9. a, b, c

DOD/DOP

9. c

ISP

8. c

Hajšek Natalija/

Špiljak Baniček Tanja

NAR

6. a, c, e, 7. c

BIO

8. c, 9. a, b, c

DOD/DOP

6. c

ISP

9. c

Hraš Zvonko

ŠPO (m)

8. a, 9. a

Jankovič Petra

ŠPO

4. a, 5. b, d, 6. b

ŠPO (ž)

7. b, 8. b

RAP – gibanje

Zg. Polskava, Sp. Polskava

NIP: Šport

4. b, 5. b, d, 6. b

Šport za zdravje

7. a, b

Jerič Jerica

FIZ

8. a, b, c, 9. a, b, c

TIT

6. c, e, 7. a, b, c, 8. a, b, c

Obdelava gradiv: les

7. c

Jež Andreja

SLJ

5. b, 6. b, 7.a, b, 8. a, b, 9. a, b

DOD/DOP

7. a, b

ISP

6. b

Jurista Barbara / Veit Cvetko Anja

TJA

5. c, 6. c, e, 7. a, b, c, 8. a, c, 9. a, c

DOD/DOP

6. c, e

ISP

7. c

Keršič Maja

DSP

 

Keršič Petra

LUM

6. b

NIP-umetnost

4. b, 5. b, d, 6. b

 

Klavž Miran

ŠPO

4. b, 5. a

ŠPO (m)

6. a, b, 7. a, b, 8. b, 9. b

Odbojka

9. a, b

Šport za sprostitev

8. a, b

Kolesarski izpit

5. a, b, d

NIP: Šport

4. a, 5. a, 6. a, b

Kolednik Nataša

MAT

6. a, 7.a, b, 8. a, b, 9. a, b

Matematične delavnice

7. a, b

DOD/DOP

6. a, 7 a, b, 9. a, b

Kozar Natalija

Dodatna strokovna pomoč

/

 

Krajnc Irena

TJA

7. a, b, 8. a, b, 9. a, b

ISP

6. a

DOD/DOP

7. a, b, 9. a, b

NI1

7. a, b

NI2

8. a, b

NI3

9. a, b

NIP: N2N

4. a, 5. a, 6. a

Kristovič Sattler Suzana

GEO

6. a, 7.a, b, 8. b, 9. a, b

ZGO

6. a, 7. a, b, 8. b, 9. a, b

Turistična vzgoja

8. a, b

Filozofija III: Jaz in drugi

9. a, b

DOD/DOP

9. a, b

ISP

8. a, b

Lešnik David

ŠPO

4. c, 5. c,

ŠPO (m)

6. c, e, 7. c, 8. c, 9. c

RAP – gibanje

Pragersko

NIP – šport

4. c, 5. c, 6. c, e

Odbojka

9. c

Šport za zdravje

7. c

Šport za sprostitev

8. c

Kolesarski izpit

5. c

Marin Bojana

GEO

6. b, c, e, 7. c, 8. a, c, 9. c

ZGO

6. b, c, e, 7. c, 8. a, c, 9. c

DOD/DOP

6. c, e, 8. c

Turistična vzgoja

7. c, 8. c, 9. c

Marinič Vidonja Nataša

MAT

6. a, b, 7. a, b, 8. a, b, 9. a

DOD/DOP

6. a, b, 8. a, b

TIT

6. a, b, 7. a, b

Obdelava gradiv LES

7. a, b

Pirš Rebeka

DSP

 

Pocrnja Lucija

GUM

6. c, e, 7. c, 8. c, 9. c

OPZ, MPZ

Pragersko

Pučko Erhatič Mateja

SLJ

6. a, 7. a, b, 8. a, b, 9. a, b

DOD/DOP

6. a, 8. a, b

Pušaver Saša

NIP: TJA

1. b

TJA

2. b, 3. b

GOS

6. b

NAR

6. b

Rampre Karmen

MAT

6. b

Rosc Benedejčič Ksenija

KEM

8. a, b, c, 9. a, b, c

NAR

7. a, b

BIO

8. a, b, 9. a, b

DOD/DOP

7. a, b

ISP

8. a, b, 9. a, b

Sagadin Marjana

Dodatna strokovna pomoč

 

Šetar Marjetka

MAT

5. c

ISP

4. c

Štebih Metka

ŠPO (ž)

6. a (m+ž), c, e, 7. a, c, 8. a, c, 9. a, b, c

Šport za sprostitev

8. a, b

Veit Cvetko Anja / Volf Tanja

TJA

4. b, d, 5. b, d, 6. b

DOD/DOP

6. b

Vek Romana

SLJ

7. a, b, 8. a, b, 9. a, b,

DDKE

7. a, b, 8. a, b

DOD/DOP

8. a, b, 9. a, b

Vračun Mirjana

TJA

6. c, e, 7. c, 8. c, 9. c

NI1

7. c

NI2

8. c

NI3

9. c

NIP: N2N

4. b, c, 5. b, c, d, 6. b, c, e

Zelenik Jerneja / Vivod Smolnikar Manja

SLJ

5. c, 6. c, 7. c, 8. c, 9. c

DOD/DOP

7. c, 8. c, 9. c

Žaberl Martina

SLJ

6. c, e, 7. c, 8. c, 9. c

DOD/DOP

6. c, e

DKE

7. c, 8. c

Železnik Lara

LUM

6. a, c, 7. a, b, c, 8. a, b, c, 9. a, b, c

LS1

7. a, b, c

LS2

8. a, b, c

LS3

9. a, b, c

NIP – umetnost

4. c, 5. c, 6. c, e

Accessibility