Select Page

Popoldanske pogovorne ure

Spodnja Polskava

vsak 1. torek v mesecu od 17.00 do 18.00 ure

Zgornja Polskava

vsak 1. ponedeljek v mesecu od 17.00 do 18.00 ure

Pragersko

vsak 1. torek v mesecu od 17.00 do 18.00 ure

 

Dopoldanske pogovorne ure za starše

MATIČNA ŠOLA SPODNJA POLSKAVA

UČITELJ

ČAS

PROSTOR

BALAŽIC MIRA

Ponedeljek, 10.25–11.10

Kabinet 2. VIO

BOMBEK VIDA

Ponedeljek, 13.10–13.55

Kabinet ZGO

BRAČIČ REBEKA

Ponedeljek, 11.15–12.00

Kabinet LUM/GUM

DORNIK MESARIČ BRANKA

Ponedeljek, 10.25–11.10

Kabinet 1.r.

FELICIJAN ZDENKA

Torek, 11.15–12.00

Kabinet 1. VIO

GOVEJŠEK CVETKA

Ponedeljek, 11.15–12.00

Kabinet FIZ

HRAŠ ZVONKO

Torek, 7.30–8.15

Pisarna pomočnik

JANKOVIČ PETRA

Ponedeljek, 9.20–10.05

Kabinet ŠPO

JERIČ JERICA

Ponedeljek, 11.15–12.05

Kabinet TEH

JEŽ ANDREJA

Ponedeljek, 11.15–12.00

Kabinet SLJ

KLAVŽ MIRAN

Torek, 8.20–9.20

Kabinet ŠPO

KOLEDNIK NATAŠA

Ponedeljek, 10.25–11.10

Kabinet FIZ

KOZAR NATALIJA

Torek, 7.30–8.15

Pisarna ŠSS

KRAJNC IRENA

Ponedeljek, 8.20–9.00

Učilnica TJA

KRISTOVIČ SATTLER SUZANA

Ponedeljek, 12.05–12.50

Kabinet ZGO

LAHE SIMONA

Četrtek, 9.20–10.05

Kabinet 1. VIO

LESKOVAR STAŠA

Ponedeljek, 8.20–9.05

Kabinet 1. r

MARIN BOJANA

Sreda, 10.25–11.10

Kabinet ZGO/GEO

MARINIČ VIDONJA NATAŠA

Četrtek, 10.25–11.10

Kabinet MAT

MOHORKO JANA

Sreda, 11.15–12.00

Kabinet 1. VIO

PUČKO ERHATIČ MATEJA

Sreda, 11.15–12.00

Kabinet SLJ

ROSC BENEDEJČIČ KSENIJA

Ponedeljek, 11.15–12.00

Kabinet NAR

VEK ROMANA

Sreda, 11.15–12.00

Kabinet SLJ

VIDEČNIK DUŠAN

Četrtek, 10. 25–11.10

Kabinet mansarda

ŽELEZNIK LARA

Četrtek, 11.20–11.50

Kabinet LUM

 

PŠ ZGORNJA POLSKAVA

UČITELJ

ČAS

PROSTOR

AUGUŠTIN NASTJA

Sreda, 14.20–15.05

Kabinet 1. VIO

BOMBEK VIDA

Četrtek, 9.00–9.45

Kabinet 2. VIO

BRAČIČ REBEKA

Petek, 8.00–8.45

Kabinet 2. VIO

BRMEŽ MARTINA

Petek, 10.00–10.45

Kabinet 2. VIO

CELAN JOŽICA

Ponedeljek, 10.00–10.45

Kabinet 1. VIO

DORNIK DAMJANA

Četrtek, 10.45–11.30

Kabinet 2. VIO

FLORJANČIČ VALERIJA

Četrtek, 9.00–9.45

Knjižnica

HARALOVIČ MIHAELA

Ponedeljek, 10.50–11.35

Kabinet 1. VIO

HERNET IVANKA

Sreda, 12.00–12.40

Kabinet 1. VIO

JEŽ ANDREJA

Ponedeljek, 9.00–9.45

Kabinet 2. VIO

KLAVŽ MIRAN

Petek, 10.00–10.45

Kabinet ŠPO

KUMRIČ MATEJA

Petek, 10.50–11.35

Kabinet 1. VIO

LESJAK DANIJELA

Petek, 12.45–13.30

Kabinet 1. VIO

MARINIČ VIDONJA NATAŠA

Petek, 8.00–8.45

Učilnica TIT

PUŠAVER SAŠA

Četrtek, 10.00–10.45

Kabinet 2. VIO

RAMPRE KARMEN

Torek, 10.50–11.35

Kabinet 2. VIO

 

PŠ PRAGERSKO

UČITELJ

ČAS

PROSTOR

BÖHM VANJA

Sreda, 8.20–9.05

Kabinet 1. VIO

ČAKŠ KARPOV MILENA

Petek, 10.25–11.05

Zbornica

GOŠNJAK NINA

Četrtek, 10.25–11.10

Kabinet 2. VIO

GRIL BREDA

Četrtek, 9.20–10.05

Kabinet 2. VIO

JURISTA BARBARA

Četrtek 12.05–12.50

Kabinet TJA–SLJ

LEŠNIK DAVID

Četrtek, 11.15–12.00

Kabinet ŠPO

MARIN BOJANA

Ponedeljek, 10.25–11.10

Kabinet ZGO

MLAKAR SUZANA

Torek, 13.40–14.25

Kabinet 1. VIO

POCRNJA LUCIJA

Petek, 8.20–9.05

Kabinet GUM

ŠETAR MARJETKA

Torek, 11.15–12.00

Učilnica 4.c

ŠTEBIH METKA

Petek, 8.20–9.05

Kabinet ŠPO

VAJNGERL KARMEN

Ponedeljek, 14.00–14.45

Pisarna ŠSS

VAUPOTIČ MAJDA

Torek, 12.05–12.50

Kabinet 1. VIO

VEK ROMANA

Ponedeljek, 10.25–11.10

Kabinet SLJ

VOLAVŠEK AIDA

Sreda, 9.20–10.05

Kabinet 1. VIO

VRAČUN MIRJANA

Sreda, 11.15–12.00

Kabinet TJA

VRAVNIK TINKA

Petek, 9.20–10.05

Kabinet 1. VIO

ŽABERL MARTINA

Petek, 10.25–11.10

Kabinet SLJ

ŽELEZNIK LARA

Ponedeljek, 12.10–12.55

Kabinet LUM

 

Accessibility