Select Page

Matična šola

 

Razred Učitelj Naziv dejavnosti
1., 2. Simona Lahe Igrarije
1., 2. Branka Dornik Mesarič S šivanko v blago
1.- 3. Andreja Jež Prometni junak (varnost v prometu)
1.- 3. Staša Leskovar Ingoličeva bralna značka
1.- 5. Mira Balažic Zdravošolci
1.- 5. Rebeka Bračič Otroški pevski zbor
1.- 5. Staša Leskovar Prebudimo se z jogo
1.- 5. Romina Breznik Eko bralna značka
1.- 9. Polona Pleničar Galun Planinski krožek
1.- 9. Petra Jankovič Gibalni odklop – gibanje
2., 3. Jana Mohorko Naravoslovni krožek
2.- 9. Dušan Videčnik Bober
3. Jana Mohorko Jutranja pravljična joga
3.- 5. Mira Balažic Varno skozi spore – mediacija
4. Zdenka Felicijan Angleški knjižni molj
4.- 5. Zdenka Felicijan Mizica pogrni se
4.- 5. Vida Bombek Ingoličeva bralna značka
4.- 5. Dušan Videčnik Šport za zdravje
4.- 6. Dušan Videčnik Z glasbo po svetu
4.- 6. Mira Balažic Vesela šola
5.- 9. Irena Krajnc Nemški knjižni molj
5.- 9. Vida Bombek Angleški knjižni molj
5.- 9. Nataša Kolednik Medvrstniška učna pomoč
6. Irena Krajnc Angleški knjižni molj
6.- 7. Metka Štebih Atletika
6.- 7. Ksenija Rosc Benedejčič Naravoslovni krožek
6.- 9. Nataša Kolednik Zabavna matematika
6.- 9. Rebeka Bračič Mladinski pevski zbor
6.- 9. Jerica Jerič Modelarstvo
6.- 9. Rebeka Bračič Šolski band
6.- 9. Lara Železnik Harmonija
6.- 9. Nataša Marinič Vidonja Logične uganke in zavozlanke
6.- 9. Nataša Marinič Vidonja Hitro računanje
6.- 9. Andreja Jež Dramski krožek
6.- 9. Romana Vek Ingoličeva bralna značka
7.-9. Irena Krajnc Debatni klub
7.-9. Romina Breznik Bralna povezovalnica
7.- 9. Suzana Kristovič Sattler Zgodovinsko geografski krožek
7.- 9. Suzana Kristovič Sattler Vesela šola
7.- 9. Suzana Kristovič Sattler Šolska skupnost
7.- 9. Bojana Marin Ekokviz
7.- 9. Bojana Marin Male sive celice
7.- 9. Andreja Jež Recitatorski krožek
7.- 9. Mateja Pučko Erhatič Šolski časopis
7.- 9. Zvonko Hraš Športne igre
7.- 9. Miran Klavž Promet- Kaj veš o prometu
8.- 9. Ksenija Rosc Benedejčič Skrb za zdravje
9.c Cvetka Govejšek Poglobimo in razširimo matematiko

 

PŠ Zgornja Polskava

Razred Učitelj Naziv dejavnosti
1., 2. Jožica Celan Vrtnarsko kuharski krožek
1.- 3. Rebeka Bračič Otroški pevski zbor
1.- 5. Mihaela Haralovič Ingoličeva bralna značka
1.- 6. Mateja Kumrič EKO bralna značka
1.- 6. Saša Pušaver Planinci
1.- 6. Petra Jankovič Gibalni odklop- gibanje
2., 3. Valerija Florjančič Raziskujemo naravo in Kresnička
2.- 5. Petra Jankovič Plesni odklop
2.- 6 Damjana Dornik Bober
3. Nastja Auguštin Surfaj varno
3. Mihaela Haralovič Lefo lefo
4.- 5. Saša Pušaver Mizica pogrni se
4.- 6. Rebeka Bračič Mladinski pevski zbor
4. – 6. Mateja Kumrič Vesela šola
4.- 6. Valerija Florjančič Šolska skupnost
4.- 6. Valerija Florjančič Turistični krožek
4.- 6. Miran Klavž Odbojka
4.- 6. Miran Klavž Badminton
4.- 6. Vida Bombek Angleški knjižni molj
4.- 6. Karmen Rampre Gibalna abeceda
4.- 6. Karmen Rampre Šolski radio
4.- 6. Damjana Dornik Varno skozi spore – mediacija
4.- 6. Damjana Dornik Dramski krožek
5.- 6. Mirjana Vračun Nemški knjižni molj
6. Nataša Marinič Vidonja Logične uganke in zavozlanke
6. Andreja Jež Ingoličeva bralna značka

 

PŠ Pragersko

Razred Učitelj Naziv dejavnosti
1. Lucija Pocrnja Glasbene urice
1., 2. Tinka Vravnik Gremo na oder
1.,2.,3. Vanja Böhm Z glasbo po svetu
1. 2.,3. Suzana Mlakar Pravljično ustvarjalne urice
1.- 9. Petra Jankovič Gibalni odklop ­– gibanje
1.- 3. Majda Vaupotič Ingoličeva bralna značka
1.- 5. Romina Breznik Eko bralna značka
1.- 9. Majda Vaupotič Gremo mi v naravo (planinci) – Varnost v naravi
2., 3. Aida Volavšek Odkrivamo naravo
2.- 5. Lucija Pocrnja Otroški pevski zbor
2.- 9. Marjetka Šetar Bober
4. Zdenka Felicijan Angleški knjižni molj
4.- 5. Zdenka Felicijan Mizica pogrni se
4.- 5. Breda Gril Logika
4.- 5. Romina Breznik Ingoličeva bralna značka
4.- 6. Nina Gošnjak Zeleni prstki
4.- 6. Marjetka Šetar Črno beli dvoboj
4.- 9. Marjetka Šetar Vesela šola
4.- 9. Breda Gril Reševanje sporov z mediacijo
5.- 9. Mirjana Vračun Nemški knjižni molj
5.- 9. Barbara Jurista Angleški knjižni molj
6.- 7. David Lešnik Gimnastika
6.- 7. Natalija Hajšek/Ines Blažič Zdravo z naravo
6.- 9. Milena Čakš Karpov Logične uganke in zavozlanke
6.- 9. Lara Železnik Colours
6.- 9. Lucija Pocrnja Mladinski pevski zbor
6.- 9. Martina Žaberl Ingoličeva bralna značka
6.- 9. Martina Žaberl Šolski časopis
6.- 9. Martina Žaberl Recitatorski krožek
7. Barbara Jurista Native Americans
7.- 9. Romina Breznik Bralna povezovalnica
7.- 9. Jerica Jerič Modelarstvo
7.- 9. Bojana Marin Zgodovinsko geografski krožek
7.- 9. Bojana Marin Ekokviz
7.- 9. Bojana Marin Male sive celice
7.- 9. Metka Štebih Badminton
7.- 9. David Lešnik Promet
7.- 9. Milena Čakš Karpov Oglasna tabla
8.- 9. David Lešnik Športne igre
8.- 9. Natalija Hajšek/Ines Blažič Sladkorna bolezen
8.- 9. Natalija Hajšek/Ines Blažič Eksperimenti za vsak dan
9. Cvetka Govejšek Poglobimo in razširimo matematiko

 

Accessibility