V petek, 11. 10. 2024, in v soboto, 12. 10. 2024, smo na podružnični šoli Zg. Polskava izvedli Start up vikend v okviru projekta ZUIP, ki ga financira SPIRIT Slovenija. Dogodek je nadaljevanje tehniškega dne, kjer smo nadgrajevali veščine podjetnosti ter razvijali vseživljenjske spretnosti, kot so samostojnost, ustvarjalnost, iskanje informacij in njihova uporaba.

Učenci so reševali izziv, kako učinkovito organizirati aktivnosti v učilnici na prostem. Razmišljali smo o videzu, oglaševanju ter dodatnih dejavnostih, s katerimi bi privabili čim več obiskovalcev. Dogajanje je bilo intenzivno in navdihujoče. V petek smo prenočili v šoli, naslednji dan pa nadaljevali z delom. Ob zaključku smo svoje podjetniške ideje predstavili učiteljem in gospe ravnateljici.

Učenci smo sklenili, da bomo naše načrte uresničili na prazničnem bazarju, kjer bomo na tržnicah v predstavili in prodajali naše izdelke.

Vabljeni, da nas obiščete v čim večjem številu in podprete naše podjetniške podvige!