V četrtek, 16. 6. 2022, smo se po dolgih dveh letih ponovno zbrali na zaključni prireditvi, ki smo jo pripravili učenci in učitelji podružnične šole Zg. Polskava. Ker smo v preteklem letu praznovali 200-letnico šolstva, smo podoživeli slavnostno leto. Znanja, ki smo jih pridobili o stari šoli, smo podelili z vsemi gosti, ki so obiskali našo prireditev.

Prireditev, z naslovom Z roko v roki nekoč in danes, je med seboj povezala starejši par z učencema, ki že komaj čakata počitnice in proste dni. Učenca sta se na poti proti domu vsak dan ustavila, pokramljala in z njima delila izkušnje zadnjih šolskih dni. Gospod in gospa sta ju z veseljem pričakovala, jima pripovedovala o obiskovanju stare šole na Levarju, o šolskih potrebščinah, prehrani in z njima delila pomembne izkušnje, ki jih premorejo le starejši ljudje.

Prireditev je s toplimi in prijaznimi besedami zaključila gospa ravnateljica Danica Veber.

Lepo je, ko še dandanes vsi skupaj z roko v roki stopimo skupaj, skupaj zapojemo, si pomagamo, se poveselimo.

učenci in učitelji z gospo ravnateljico Danico Veber