S prijatelji je svet lepši

Poletnim počitnicam naproti smo pomahali  na podružnični šoli na Zg. Polskavi na zaključni prireditvi, katera je potekala v četrtek, 8.6.2023, v telovadnici naše šole. Misel »S prijatelji je svet lepši« nas je spremljala skozi vso prireditev. Razmišljali smo o pomenu pravega prijateljstva, o vrednotah, kot so spoštovanje, zaupanje, strpnost, katere so v teh časih izrednega pomena. Učenci so  s svojimi izvirnimi in domiselnimi točkami pod mentorstvom njihovih razredničark popestrili in obogatili našo prireditev. Po dvorani sta zazvenela tudi otroški pevski zbor ter pevski zbor učiteljev naše šole. Prireditev je s prijaznimi in toplimi besedami zaključila gospa ravnateljica Danica Veber.

Ne pozabimo, da je prijateljstvo dragoceno in ga je potrebno nenehno negovati, saj je s prijatelji vse lepše in lažje.