Ponovno vas obveščamo, da za vse učence, ki bi potrebovali kosilo, šola pripravljala topel obrok tudi v času dela na daljavo. Zato lahko obrok za svojega otroka prijavite še jutri, v torek 10.11., najkasneje do 15.00 na e-naslov: domen.babic@ingoliceva.si. Učenci ali njihovi starši topel obrok prevzamejo na matični šoli od 13.00 do 14.00. Za prevzem toplega obroka potrebujete higiensko ustrezno transportno posodo, ki si jo priskrbite sami. Vsi učenci ali starši, ki bodo prišli po kosilo, vstopajo skozi glavni vhod v šolo, morajo pa biti zdravi in nositi zaščitno masko. Prosimo, da ob prevzemu upoštevate protokol, ki bo vzpostavljen. V primeru, da učenec ne bo prišel po kosilo, ste ga pa prijavili na topel obrok, morate zanj za vsak dan odjaviti obrok, kot ste to delali do sedaj.

OBVESTILO KS ZGORNJA POLSKAVA

Kot verjetno že veste, obstaja tudi v času šolanja na daljavo možnost prejema toplega obroka za naše otroke s subvencionirano prehrano. Zavedamo se, da lahko prevzem kosil na matični šoli na Spodnji Polskavi predstavlja logistično težavo, zaradi katere mogoče te možnosti ne bi koristili. Ker si tega ne želimo, vas obveščamo, da bomo za otroke naše krajevne skupnosti poskrbeli za prevzem in dostavo obrokov na dom, v kolikor bi se odločili za tople obroke tudi v času šolanja na daljavo. Kontakt za informacije: 031-789-983

KRAJEVNA SKUPNOST

1. POLSKAVA