Obvestilo – Popestrimo šolo

logo-pos

Spoštovani starši, dragi učenci!

Zelo smo veseli vašega pozitivnega odziva glede programa Popestrimo šolo.

Radi bi vas obvestili, da delavnic, kamor se ni prijavilo zadostno število otrok v tem semestru, žal, ne bomo izvajali. Te delavnice bomo ponovno ponudili v drugem semestru.

Nekaterim otrokom se dejavnosti, ki jih izvajamo v okviru programa POŠ, prekrivajo z drugimi dejavnostmi, krožki. V drugem semestru bomo oblikovali drug urnik aktivnosti in bodo lahko takrat sodelovali tudi pri naših aktivnostih.

Pri delavnicah, kjer je prijavljenih veliko otrok, pa smo oblikovali dve skupini in bomo zaradi lažje organizacije dela in težnje po delu v manjših skupinah, delavnice obiskovali izmenično.

Urniki delavnic so na oglasnih deskah v šoli, dostopni pa so tudi na spodnjih povezavah.

Če imate kakršnokoli vprašanje v zvezi s programom Popestrimo šolo in aktivnostmi, ki jih izvajamo, se brez zadržkov obrnite na sasa.pusaver@ingoliceva.si.

Lep, ustvarjalen pozdrav,
izvajalka POŠ projekta, Saša Pušaver.

HITRI DOSTOPI

urnik   jedilnik   koledar dogodkov

AKTUALNO

RAZPIS ZA UPORABO TELOVADNIC