Spoštovani učenci in starši!

V skladu s sklepom Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport Republike Slovenije in z namenom preprečevanja prenosa okužb s SARS-CoV-2 se začasno, v tednu od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020 v osnovnih šolah delo izvaja prilagojeno in sicer:

– učenci od 1. do vključno 5. razreda se izobražujejo v šoli po običajnem urniku,

– učenci od vključno 6. do 9. razreda se izobražujejo na daljavo.

Prehod na izvajanje pouka na daljavo bo v skladu s priporočili, ki smo jih vse šole prejele 20. avgusta in v skladu s pripravljenim načrtom na šoli.

Potekal bo preko vzpostavljenega enotnega komunikacijskega kanala na šoli, Microsoft Teams-a. Vsi učenci so že dobili prijavne podatke, s katerimi dostopajo do kanala, prav tako so se z učitelji na delo na daljavo skupaj pripravljali.

Pouk bo za učence od 6. do 9. razreda potekal po prilagojenem urniku vsak dan od 8.00 do 12.45 z vmesnim odmori. Delo za posamezne predmete mora učenec zaključiti v tem času.

Učitelji bodo za učence in starše dosegljivi od 7.00 do 15.00. V tem času bodo za starše dosegljivi preko e-pošte.

Za potrebe pouka bodo učenci danes izpraznili svoje garderobne omarice in domov prinesli vse šolske potrebščine.

Tudi tokrat s polno odgovornostjo vstopamo v ta način izobraževanja, zato si želimo, da učence obdržimo v dobri učni kondiciji.

Uspešno in pogumno naprej!

Prijazen pozdrav.

Danica Veber, ravnateljica

OBVESTILO O DELU NA DALJAVO, oktober 2020 (pdf)