Z veseljem in ponosom bomo v novi sezoni oddaje Male sive celice naše junake spet spremljali na televiziji.
V sredo, 19. septembra 2018, je namreč na OŠ Ljudski vrt Ptuj potekalo regijsko predtekmovanje za uvrstitev v oddajo Male sive celice, ki se ga je udeležilo šest učencev naše šole. Prvo ekipo so sestavljale Ema Doberšek iz 7. c, Ana Marie Babšek Vrečko iz 8. c ter Tajra Šućur iz 9. a. Dekleta so osvojila odlično 9. mesto med 39 ekipami, vendar jim je žal le točka “pobegnila” do uvrstitve v ustni del predtekmovanja. Ekipa, ki so jo sestavljali Miha Pečnik iz 7.a, Niko Tomac iz 8.a in Matjaž Korošec iz 9.a, so uspešno premagali skoraj vse ekipe, saj so po pisnem delu osvojili odlično drugo mesto. Sledil je še zelo napet ustni del, v katerem so se pomerili z ekipo OŠ Velika Nedelja in jo brez težav tudi premagali. Naše junake čaka še nekaj vaje pred snemanjem tekmovanja na televiziji, mi pa bomo, seveda, močno stiskali pesti in navijali.
Iskrene čestitke obema ekipama!
Mentorica Bojana Marin