Učenci podružnice Zgornja Polskava so včeraj iskali svojo zvezdo želja po celotnem zimskem gozdu, prečkali so hribe in doline, premagovali strašen veter, trepetali pred sneženimi pošastmi, vse to v upanju, da bi našli zvezdo in bi si lahko zaželeli svoje najbolj skrite želje.

S skupnimi močmi so zvezdo našli in svoje želje obesili na smrečico, v upanju, da se vsaka izmed njih uresniči in nam vsem polepša praznike in leto, ki prihaja.

Svoje želje so vsi učenci naše šole pospremili na pot s plesi, pesmimi in igrami.

Svojo željo je na smrečico obesila tudi naša ravnateljica, gospa Danica Veber. Spomnila nas je na to, da je med prazniki najlepše darilo, da smo lahko skupaj z družino, prijatelji ali znanci.

Kaj pa si ob teh praznikih najbolj želite vi?

Učenci in učitelji podružnične šole Zgornja Polskava