Spoštovani starši!

Vljudno Vas vabimo na predavanje »Šolske stiske – kaj lahko naredijo starši?«, mag. Tadeje Batagelj, univerzitetne diplomirane psihologinje, zaposlene na Svetovalnem centru za otroke, mladostnike in starše Maribor.  Predavanje bo v torek, 3. marca 2020, ob 17.00 na OŠ Antona Ingoliča Spodnja Polskava.

Po predavanju sledijo redne mesečne pogovorne ure za vse starše matične šole in obeh podružnic. Razpored učilnic bo objavljen v avli šole. Zaradi odhoda v šolo v naravi bodo imeli starši učencev 6. razreda v učilnici SLJ 1 roditeljski sestanek. Redne pogovorne ure za podružnico Zgornja Polskava, predvidene v ponedeljek, 2.marca 2020, tako odpadejo.

Resnično si želimo, da bi napolnjena avla vseh, ki vstopamo v svet Vaših otrok, dokazala, kako pomembno je prepoznavanje otrokovih stisk in pravilno ravnanje.

Lepo pozdravljeni.

Danica Veber, ravnateljica