Naša šola je tudi letos v organizaciji društva Radi pišemo z roko sodelovala v Tednu pisanja z roko, ki je potekal od 17. do 21. januarja 2021, vendar smo zaradi šolanja na daljavo tekmovanje v lepopisju za Ingoličevo pero prestavili na mesec junij.

Tekmovali so učenci od 4. do 9. razreda vseh treh šol, ki so se pomerili v lepem pisanju. Prepisovali so odlomke iz Ingoličevih del. Tekmovalo je 73  tekmovalcev. Učenci so pri tekmovanju uporabljali nalivna peresa, dovoljen pripomoček je bil tudi črtalnik. Strokovna komisija je ovrednotila izdelke in sicer izgled, inicialko, obliko zapisa, uporabo pisanih črk in pravopis.

Danes bomo razglasili zmagovalce v posameznih kategorijah. Prvi trije v posamezni kategoriji dobijo spominska priznanja in praktične nagrade.

Čestitamo vsem sodelujočim, vse vas pa vabimo, da se nam pridružite naslednje leto.

Povezava do nagrajenih izdelkov

3. mesto: Nika Juhart 4.b