MATIČNA ŠOLA SPODNJA POLSKAVA

UČITELJ ČAS PROSTOR
BALAŽIC MIRA ponedeljek, 11.15 – 12.00 učilnica 5. a
BOMBEK VIDA četrtek, 11.15 – 12.00 učilnica SLJ/TJA
BRAČIČ REBEKA ponedeljek, 11.15 – 12.00 učilnica LUM/GUM
DORNIK MESARIČ BRANKA torek, 11.15 – 12.00 kabinet 1. a
FELICIJAN ZDENKA torek, 8.20 – 9.05 kabinet 1. a
GOVEJŠEK CVETKA torek, 8.20 – 9.05 kabinet FIZ
HRAŠ ZVONKO petek, 7.30 – 8.15 pisarna pomočnik
JANKOVIČ PETRA ponedeljek, 13.10 – 13.55 kabinet ŠPO
KLAVŽ MIRAN torek, 8.00 – 8.45 kabinet ŠPO Zg. Polskava
KOLEDNIK NATAŠA četrtek, 10.25 – 11.10 po dogovoru (lokacija)
KOZAR NATALIJA ponedeljek, 13.10 – 13.55 pisarna ŠSS
KRAJNC IRENA ponedeljek, 10.25 – 11.10 učilnica TJA
KRISTOVIČ SATTLER SUZANA torek, 11.15 – 12.00 učilnica ZGO/GEO
LAHE SIMONA torek,10.25 – 11.10 kabinet RP
LESKOVAR STAŠA torek, 8.20 – 9.05 kabinet 1. a
MARIN BOJANA petek, 7.30 – 8.15 kabinet ZGO/GEO Pragersko
MARINIČ VIDONJA NATAŠA sreda, 9.20 – 10.05 učilnica MAT
MOHORKO JANA torek, 9.20 – 10.05 kabinet pri 1. a
PUČKO ERHATIČ MATEJA ponedeljek, 9.20 – 10.05 kabinet SLJ
ROSC BENEDEJČIČ KSENIJA četrtek, 11.15 – 12.00 kabinet NAR
ŠTEBIH METKA ponedeljek, 11.15 – 12.00 kabinet ŠPO
TISAJ IVAN sreda, 11.15 – 12.00 kabinet LUM/GUM
VEK ROMANA torek, 10.25 – 11.10 kabinet SLJ
VODUŠEK DAVID torek, 9.20 – 10.05 učilnica TIT
VIDEČNIK DUŠAN petek, 11.15 – 12.00 kabinet RP
ZAJC LEON ponedeljek, 10.25 – 11.10 kabinet RAČ

 

 

PŠ ZGORNJA POLSKAVA

 

    UČITELJ ČAS PROSTOR
BOMBEK VIDA sreda, 7.30 – 8.00 kabinet 2. triade
BRAČIČ REBEKA petek, 8.00 – 8.45 kabinet 2. triade
CELAN JOŽICA torek, 10.00 – 10.45 kabinet 1. triade
DORNIK TIBAUT DAMJANA
FLORJANČIČ VALERIJA sreda, 11.55 – 12.40 kabinet 1. triade
GOŠNJAK NINA petek, 10.00 – 10.45 kabinet 1. triade
HARALOVIČ MIHAELA ponedeljek, 9.00 – 9.45 knjižnica
KLAVŽ MIRAN sreda, 8.00 – 8.45 kabinet ŠPO Zg. Polskava
KUMRIČ MATEJA četrtek, 9.00 – 9.45 kabinet 1. triade
MARINIČ VIDONJA NATAŠA petek, 8.00 – 8.45 računalniška učilnica
PUČKO ERHATIČ MATEJA sreda, 12.45 – 13.30 kabinet 2. triade
PUŠAVER SAŠA ponedeljek, 10.50 – 11. 35 kabinet 2. triade
RAMPRE KARMEN torek, 9.00 – 9ški45 kabinet 2. triade

 

 

PŠ PRAGERSKO

UČITELJ ČAS PROSTOR
BÖHM VANJA ponedeljek, 10.25 -11.10 kabinet 1. VIO
ČAKŠ KARPOV MILENA sreda, 12.05 – 12.50 učilnica MAT
GRIL BREDA torek, 10.25 –  11.10 kabinet 2. VIO
HAJŠEK NATALIJA četrtek, 9.20 – 10.05 kabinet BIO/KEM
JEŽ ANDREJA petek, 11.15 – 12.00 kabinet TJA/SLJ
JURISTA BARBARA torek, 10.25 – 11.10 kabinet TJA
KOLEDNIK NATAŠA četrtek, 8.20 – 9.05 kabinet TJA/SLJ
LEŠNIK DAVID sreda, 11.15 – 12.00 kabinet 2. VIO
MARIN BOJANA petek, 7.30 – 8.15 kabinet ZGO/GEO
MLAKAR SUZANA četrtek, 10.25 – 11.10 kabinet 1. VIO
POCRNJA LUCIJA sreda, 8.20 –9.00 učilnica GUM
ŠETAR MARJETKA četrtek, 11.15 – 12.00 učilnica 4.c
ŠTEBIH METKA sreda, 11.15 – 12.00 kabinet ŠPO
TISAJ IVAN ponedeljek, 10.25 – 11.10 kabinet TIT/LUM
VAJNGERL KARMEN torek, 11.15 –12.00 kabinet ŠSS
VEK ROMANA ponedeljek, 9.20 – 10.05 kabinet SLJ
VOLAVŠEK AIDA sreda, 9.20 – 10.05 kabinet 1. VIO
VODUŠEK DAVID petek, 11.15 – 12.00 učilnica LUM/TIT
VRAČUN MIRJANA torek, 10.25 –11.10 kabinet TJA/SLJ
VRAVNIK TINKA ponedeljek, 9.20 –10.05 kabinet 1.VIO

Popoldanske pogovorne ure

  • Spodnja Polskava vsak 1. torek v mesecu od 17.00 do 18.00 ure.
  • Zgornja Polskava vsak 1. ponedeljek v mesecu od 17.00 do 18.00 ure.
  • Pragersko vsak 1. torek v mesecu od 17.00 do 18.00 ure.

V mesecu februarju 2020 popoldanske govorilne odpadejo zaradi ocenjevalne konference in pisnih obvestil o ocenah ob koncu ocenjevalnega obdobja.