Športni dan: PLANINSKI POHOD

Datum:             25.9.2019
Trajanje:          8.25 – 13.30

Zakaj pohodništvo?

• Učenci razvijajo pozitiven odnos do športa, predvsem do pohodništva,
  • Družijo se z sovrstniki, se navajajo na strpnost, drugačnost in utrjujejo vezi med seboj,
  • Razvijajo občutek vztrajnosti med hojo.

Sodelujejo: učenci 6.abc razreda OŠ A. Ingoliča – Sp. Polskava podr. Pragersko in Zg.Polskava

Smer prevoza: Pragersko –  Sp.Polskava – Zg.Polskava – Bellevue – Zg. Polskava – Sp.Polskava – Pragersko (redni prevoz v Gaj in Stari log)

Avtobusni prevoz:

Učenci 6.a in 6.b razreda vstopijo na avtobus na rednih vstopnih postajah ob zgoraj navedenih časih. Učenci 6.c razreda pridejo v šolo z rednim šolskim prevozom ali peš in počakajo na avtobus v avli šole.

Učenci, ki se vozijo v šolo s kombiji se pripeljejo normalno v šolo in vstopijo na avtobus na matični šoli.

Zbirališče:

• ob 8.25 v avli šole na Pragerskem (Štebih, Č.Karpov)
  • ob 8.35 pred šolo na Polskavi (C.Govejšek, P.Galun)
  • ob 8.40 na Polskavi na avtobusni postaji v smeri Sl.Bistrice ( M. Vidonja, M.P.Erhatič)

Cena prevoza je odvisna od števila otrok, zato bo obračunana na naslednji položnici

Povratek skupine iz Bellevua predvidoma ob 12.45 – prihod v dolino okrog 13.30.

Zaradi razvoza ta dan kosil ni!

V PRIMERU DEŽJA, JE POUK PO PETKOVEM URNIKU!!!

Vodja dejavnosti: Metka Štebih