OBVESTILO UČENCEM IN STARŠEM

Spoštovani učenci in starši!

Projekt DNEVI EVROPSKE KULTURNE DEDIŠČINE jeseni 2017 namenjamo spoznavanju naravne in kulturne dediščine, kakor jo je izoblikovala voda. »Voda – od mita do arhitekture« je vodilo projekta, ki ga bomo zaključili v petek, 22.9. in soboto, 23.9.2017,  ko bodo učenci raziskovali kakšna je dediščina vode v našem okolju, kako vpliva na življenje ljudi, živali in  rastlinja ob njej, gradili mostove ter plovila, se ukvarjali s športnim ribolovom in se prepustili zvoku vode. V soboto, 23.9., se bo projektni dan odvijal na Pragerskem, kjer se program za učence in starše pričenja ob 8.00 na igrišču za šolo.

Prevozi v petek, 22.9.2017

ZJUTRAJ po rednem razporedu.

OPOLDAN:

12.45 – prevozi g. Čelana iz šole Zg. Polskava
13.00 – bus Sp. Polskava – Zg. Polskava
13.15 – prevozi g. Čelana iz šole Sp. Polskava in bus Pragersko – Gaj – Stari log
14.50 – prevozi g. Čelana lna relaciji Sp. Polskava (šola) – Pokoše.

Prevozi v soboto, 23.9.2017

ZJUTRAJ:

7.15 – Klopce – Zg. Polskava – Levarje – Sp. Polskava – Pragersko (šola)
7.35 – Sp. Polskava – Pragersko (šola)

Kombiji g. Čelana peljejo učence šol Zg. in Sp. Polskave po ustaljenem voznem redu do šole Pragersko.

OPOLDAN:

12.00 – Pragersko – Sp. Polskava (šola) – Zg. Polskava – Klopce. Kombiji g. Čelana peljejo vse učence iz Pragerskega – odhod pri »Ribniški deklici«.

Učenci in starši poskrbite za primerna oblačila in obutev.

Učenci dobijo malico v šoli, kosil in podaljšanega bivanja v soboto ni.

Prisotnost v soboto je za učence obvezna (nadomeščanje po LDN). V primeru dežja sobotna dejavnost odpade.

Želimo si, da ta dan s skupno zavestjo o pomembnosti naše dediščine, preživimo poučno in sproščeno. Vljudno vabljeni, starši, da se nam pridružite.

Lep pozdrav.
Danica Veber, ravnateljica

HITRI DOSTOPI

urnik   jedilnik   koledar dogodkov