Spoštovani starši!

V tem šolskem letu bodo popoldanske pogovorne ure za starše potekale po običajnem urniku, vendar na prilagojen način.

Če je le možno, za način komuniciranja z učiteljem ali razrednikom izberite telefonski pogovor v času, ko ima ta učitelj/razrednik dopoldansko pogovorno uro. Termini dopoldanskih pogovornih ur so objavljeni na šolski spletni strani.

Kadar pa je osebni stik z učiteljem ali razrednikom nujen, se na popoldansko pogovorno uro najavite po elektronski pošti ali telefonsko. Na enak način vas bo na srečanje povabil učitelj.

Prejeli boste obvestilo s terminom srečanja.

Za dogovorjena srečanja bodo učitelji na matični šoli in podružnici Pragersko dosegljivi vsak prvi torek v mesecu od 17.00 do 18.00. Na podružnici Zgornja Polskava bodo učitelji na voljo vsak prvi ponedeljek v mesecu od 17.00 do 18.00.

Hvala za razumevanje in prijazen pozdrav.

Danica Veber, ravnateljica

OBVESTILO-O-POGOVORNIH-URAH-2020_21 (.pdf)