OBVESTILO!

V okviru dnevov  dejavnosti bomo v sredo, 18. 04. 2018, izvedli atletski športni dan za učence od 1. do 5. razreda matične šole in podružnic Zgornja Polskava in Pragersko, na atletskem stadionu v Slovenski Bistrici. Na športnem dnevu naj bodo učenci vremenu primerno (toplo ali hladnejše vreme) oblečeni in obuti (športna oblačila in športni copati).

Učenci 4. in 5. razreda pridejo v šolo do 7.35 in imajo nato odhod avtobusa v smeri Slovenske Bistrice (atletski stadion) ob 7.45.  Predviden povratek  v šolo je okoli 11.30 ure.

Učenci od 1. do 3. razreda pridejo v šolo do 8.10 in imajo nato odhod avtobusa v smeri Slovenske Bistrice (atletski stadion) ob 8.15.  Predviden povratek  v šolo je okoli 12.00 ure.

Vsi učenci dobijo malico v šoli. Učenci imajo po končanem športnem dnevu v šoli normalno kosilo in OPB po ustaljenem urniku.

Vodja športnega dne
Miran Klavž, prof

HITRI DOSTOPI

urnik   jedilnik   koledar dogodkov