V jesenskih počitnicah smo v okviru projekta Popestrimo šolo izvedli čarovniška dneva. V ponedeljek, 28.10.2019, se je veliko navdušencev družilo na podružnični šoli na Pragerskem. Vse to smo ponovili še v torek na matični šoli. V obeh dneh se je pridružilo 40 učencev, ki so pokazali svojo ustvarjalnost in domišljijo ob ustvarjanju netopirjev na slamici, vrečice v obliki buče ter poslikavi plastičnih lončkov. Spekli smo slastne piškote, ki smo jih okrasili s pajki. Pomerili smo se v različnih igrah zlobne čarovnice, kjer smo se igrali igro Kdo se boji čarovnice in različne štafetne igre, kot so pobiranje kostanjev med drevesi, skakanje v vrečah, nošenje čarobnih napitkov, iskanje skritega zaklada ter lovljenje duhcev. Seveda smo se pomerili še v tekmovanju za najbolj izvirno narisano bučo.