OŠ ANTONA INGOLIČA SPODNJA POLSKAVA

PODRUŽNICA ZGORNJA POLSKAVA

PODRUŽNICA PRAGERSKO

Dragi bralci!

Veliko vas bere in obiskuje mentorice raznih bralnih dejavnosti, ki jih ponuja naša šola:

INGOLIČEVA BRALNA ZNAČKA,

EKO BRALNA ZNAČKA – EKO BRANJE ZA EKO ŽIVLJENJE,

ANGLEŠKA BRALNA ZNAČKA – ANGLEŠKI KNJIŽNI MOLJ

NEMŠKA BRALNA ZNAČKA

Vsako leto nam bralne aktivnosti uspe zaključiti do slavnostne podelitve priznanj, ko ste nagrajeni za vaš bralni trud. Letošnje šolsko leto je za vse drugačno. Vendar se trudimo, da bi vam omogočili učenje tudi v teh okoliščinah. Branje je zdaj aktivnost, ki jo zares vsi priporočamo. Mentorice smo se tako odločile, da tudi branje za bralne značke ne bo zastalo. Vsi, ki še želite osvojiti bralne značke, boste tako kot za pouk dobili navodila, kaj in kako naredite za katero od bralnih značk:

-učenci od 1. do 5. razreda boste ta navodila dobili tako kod naloge za pouk pri svojih učiteljih razrednikih

-učenci od 6. do 9. razreda boste prejeli navodila ob učiteljev, ki vas učijo(slovenščino, angleščino, nemščino) in so  hkrati vaši mentorji branja.

Vsem želimo predvsem veliko bralnih užitkov, pa tudi veselja ob opravljanju nalog.

Vaše mentorice