Select Page

Na atletskem stadionu in v atletski dvorani v Slovenski Bistrici, se je 19.6.2018, odvijalo  še zadnje atletsko tekmovanje za učence in učenke in sicer Medobčinsko tekmovanje v atletskem troboju za učence 4. in 5 razreda. Tekmovanja se je udeležilo 14 učencev in učenk naše šole. Pomerili so se v teku na 60 m, skoku v daljino in metu žvižgača.

Med učenkami je Lucija Jurgec zasedla 3. mesto v teku na 60m in 2. mesto v skoku v daljino ter s tem skupno 2. mesto v seštevku troboja. Medaljo je osvojila tudi Teja Truntič in sicer za 2. mesto v metu žvižgača, ter za skupno 3. mesto v seštevku troboja.

Med učenci je Lan Pečovnik osvojil 2. mesto v skoku v daljino, 1. mestu v metu žvižgača in skupno 1. mesto v seštevku troboja. Prav tako je  v metu žvižgača zelo dobro 2. mesto osvojil Andraž Jurič, ni pa uspelo stopiti na zmagovalni oder v skupnem seštevku troboja, a tudi nehvaležno 4.mesto je lep uspeh.

Vsi so se trudili po svojih najboljših močeh za kar jim seveda čestitamo!