NATEČAJ ZA LOGOTIP

Kot smo poročali že v prejšnjih objavah, smo v mesecu decembru in januarju učenci podružnične osnovne šole Zgornja Polskava sodelovali v natečaju za izbor logotipa, ki bo simboliziral našo šolo. In sedaj ga imamo. Zelo smo veseli, da ste se tako množično odzvali našemu vabilu. Dobili smo krasne izdelke in smo zelo ponosni na vas ter na to, kaj zmorete. Zavedamo se, da vam je načrtovanje logotipov vzelo veliko časa, prav gotovo ste morali biti izredno natančni in vztrajni, da je izdelek dobil svojo končno podobo. Vemo, da ste vanje vnesli kar nekaj ur svojega dela. Ker pa je bilo toliko kvalitetnih izdelkov, je bilo izbiranje zelo težko. Izvesti smo morali več krogov glasovanja, da smo na koncu le dobili tistega, ki vsebuje največ simbolike, ki smo si jih v logotipu želeli in najbolje sledi navodilom iz natečaja. Avtorica logotipa je Martina Brdnik, ki ji čestitamo za tako dobro opravljeno delo. Najboljših 5 ustvarjalcev logotipov bo prejelo simbolične nagrade, ki vam jih bomo izročili ob vrnitvi v šolske klopi. Zbor logotipov pa si lahko ogledate v virtualnem albumu na tej povezavi https://myalbum.com/album/EMCaXgqTU2VG. Iskrene čestitke še enkrat in lepe počitnice vam želimo vse učiteljice in učitelji iz Zgornje Polskave.